Elo! Na Pandanda jest Halloween. Na pewno wielu z was szuka specjalnego halloweenowego prezentu-koszulki Boo! Jest tutaj:
A tutaj fotka z moją koleżanką- Cornelia111
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
Pandanda Blog :)
poniedziałek, 31 października 2011
czwartek, 20 października 2011
Kolejna sztuczka z wychodzeniem pod pasek opcji.
Hi! Wykorzystajcie sztuczkę z wczoraj. Tylko nie wchodźcie za ekran w tym miejscu co wczoraj tylko w innym. Najpierw wypij jakiś napój żebyś nie był pandą. Wiem że działa z halloweenowym i z wielkanocnym. Wejdź po prostu w inne miejsce. I jesteś :) Jak nie użyjesz tych mikstur to ci się nie uda. Poczekaj aż czas się skończy albo przerwij jej działanie i będziesz pod chatem jako panda.
Fotki:
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
Fotki:
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
środa, 19 października 2011
Jak wchodzić za ekran albo w graczy łącznie z np: Mr. Elmhurst?
Elo, to bardzo łatwe. Najpierw naciśnij Tab, tak aby któreś z drzwi albo znaków się podświetliły. Ale nie okno chatu. O tak:
Potem nie odklikuj tego, tylko najedź gdzieś myszką i naciśnij enter. Twoja panda tam pójdzie. Wygląda to tak:
Podobnie jest z specjalnymi pandami tylko musisz dać enter na nie i jak dobrze wycelujesz i nie będzie cie widać możesz ją udawać xD
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
Potem nie odklikuj tego, tylko najedź gdzieś myszką i naciśnij enter. Twoja panda tam pójdzie. Wygląda to tak:
Podobnie jest z specjalnymi pandami tylko musisz dać enter na nie i jak dobrze wycelujesz i nie będzie cie widać możesz ją udawać xD
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
wtorek, 18 października 2011
Dziś ghost potion day!
Jak w temacie. Jego logo to:

Ładne, nie :D
Jak chcecie mnie spotkać to będę na Oak chyba że będzie pełny to na Maple.
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
Ładne, nie :D
Jak chcecie mnie spotkać to będę na Oak chyba że będzie pełny to na Maple.
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
poniedziałek, 17 października 2011
Pytanko?
Nie wiesz jak zrobić na Pandanda to i tamto? Skontaktuj się ze mną poprzez mój E-mail- darfild@gmail.com. W temacie wpisz Pytanie Pandanda. Jutro ghost potion day więc kupcie sobie zapas duchowej mikstury :) Ile już łącznie zebraliście halloweenowych cukierków? Piszcie w komentarzach :)
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)
niedziela, 16 października 2011
Mój pierwszy post na blogu.
Cześć, na Pandanda w sumie nie ma nic nowego więc może napisze wam cenniki różnych rzeczy. Jeżeli czegoś zabraknie to napiszcie w komentarzach i dopisze je. Najlepiej jakbyście napisali z cenami xD
Cennik ryb z Kokosowej Plaży:
Juvenile Emperor Angelfish-15
Emperor Angelfish-18
Butterfly Fish-6
Lognfin Bannerfish-5
Cresent-Tail Big-Eye-4
Cooperband Butterfly Fish-9
Powder Blue Surgeon-6
Black Ocellaris Clownfish-16
Pyramid Butterflyfish-8
Sea Goldie-4
Informacje uzyskane dzięki mnie i z bloga pandanda-edytakakuki.bloog.pl
Cennik ryb z Fishing Hole
Smelt-3
Kolorowe Smelty-4
Minnow-5
Fathead Minnow-6
Big Mouth Bass-7
Permit-8
Red Snapper-9
Yellow Perch-10
Bullhead Catfish-11
Rainbow Trout-11
Parrot Fish-13
Tiger Perch-14
Angel Catfish-15
Spanish Macrel-16
Pink Stripe Grouper-20
Informacje z bloga pandanda-edytakakuki.bloog.pl
3majcie się, Pa.
Cennik ryb z Kokosowej Plaży:
Juvenile Emperor Angelfish-15
Emperor Angelfish-18
Butterfly Fish-6
Lognfin Bannerfish-5
Cresent-Tail Big-Eye-4
Cooperband Butterfly Fish-9
Powder Blue Surgeon-6
Black Ocellaris Clownfish-16
Pyramid Butterflyfish-8
Sea Goldie-4
Informacje uzyskane dzięki mnie i z bloga pandanda-edytakakuki.bloog.pl
Cennik ryb z Fishing Hole
Smelt-3
Kolorowe Smelty-4
Minnow-5
Fathead Minnow-6
Big Mouth Bass-7
Permit-8
Red Snapper-9
Yellow Perch-10
Bullhead Catfish-11
Rainbow Trout-11
Parrot Fish-13
Tiger Perch-14
Angel Catfish-15
Spanish Macrel-16
Pink Stripe Grouper-20
Informacje z bloga pandanda-edytakakuki.bloog.pl
3majcie się, Pa.
sobota, 15 października 2011
Witam!
Cześć jestem pIkAtHu1238. Jeżeli będzie mi się chciało to będę prowadził ten blog o Pandanda :D
Na Pandanda możecie mnie spotkać na serwerach które są zaludnione do połowy.
Niedługo zacznę pisać może dzisiaj :)
Pa.
Na Pandanda możecie mnie spotkać na serwerach które są zaludnione do połowy.
Niedługo zacznę pisać może dzisiaj :)
Pa.
Subskrybuj:
Posty (Atom)