sobota, 15 października 2011

Witam!

Cześć jestem pIkAtHu1238. Jeżeli będzie mi się chciało to będę prowadził ten blog o Pandanda :D
Na Pandanda możecie mnie spotkać na serwerach które są zaludnione do połowy.
Niedługo zacznę pisać może dzisiaj :)
Pa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz