wtorek, 18 października 2011

Dziś ghost potion day!

Jak w temacie. Jego logo to:

Ładne, nie :D
Jak chcecie mnie spotkać to będę na Oak chyba że będzie pełny to na Maple.


∂σωι∂zєηια ραη∂у :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz