środa, 19 października 2011

Jak wchodzić za ekran albo w graczy łącznie z np: Mr. Elmhurst?

Elo, to bardzo łatwe. Najpierw naciśnij Tab, tak aby któreś z drzwi albo znaków się podświetliły. Ale nie okno chatu. O tak:

Potem nie odklikuj tego, tylko najedź gdzieś myszką i naciśnij enter. Twoja panda tam pójdzie. Wygląda to tak:

Podobnie jest z specjalnymi pandami tylko musisz dać enter na nie i jak dobrze wycelujesz i nie będzie cie widać możesz ją udawać xD
∂σωι∂zєηια ραη∂у :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz